HAKKIMIZDA

1981 yılında Kilis ilimizde kuyumculuk mesleğini icra etmeye başlayan Niziplioğlu Ailesi tarafından kurulan Nova Pres Gold Kıymetli Madenler ve Altın Rafineri firması; uzun yıllar kuyum camiasının önde gelen markaları için yatırım altını üretti ve üretmeye başarıyla devam ediyor.

 

Kuyumculuğun perakendesinden toptanına, üretiminden tasarımına kadar çok farklı kollarında başarılı çalışmalar ortaya koyan Nova Pres Gold; çok uzun ve özenli bir AR-GE döneminin ardından, gerekli altyapı ve benzersiz teknolojik donanımı tamamlayarak tamamen kendi bünyesinde ürettiği NZP Kıymetli madenler ürün grubunu sizlere gururla sunar. Niziplioğlu Ailesi; yıllar içinde elde ettiği TECRÜBEYİ, daha önce denenmemiş farklı YAKLAŞIMI, estetiği altınla buluşturan özgün tasarım ANLAYIŞINI ve yatırım altınına kazandırdığı farklı BOYUT ile hayata NZP katmaya hazır.

 

Yüksek güvenlik eşliğinde üretilen, çok farklı gramajlar ile ezber bozan ve hayallerdeki her şeyi miktar önemsemeden size en uygun şartlarda sunacak olan NZP kıymetli madenler yatırım araçları doğadan aldığını size en saf haliyle sunacak.

 

Artık yatırım amaçlı üretilen değerli madenler ile ilgili bütün bildiklerinizi unutun. Şimdi sizlerin tüm değerli isteklerinin ALTINDAN kalkacak bir marka var…..

 

NZP Hayata değer, yarınlara güven katacak…